4. Bieg Niezłomnych - Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Biegi Młodzieżowe

1 min refreshment / Zawartość strony jest odświeżana co 1 minutę !

Sobótka

19.08.2017

Choose:      Nr: Nazwisko:    
Download (do pobrania): Wyniki Open PDF   Wyniki Z Podzia?em Na Kategorie PDF   Wyniki grup PDF   STATYSTYKA PDF  
The latest on finish line/Ostatnio przekroczyli metę
Pos Name (Nr) City Team. Klasa Ranking Time
20 KUŹMICKA (66)Wrocław Agata-000:10:55,56
19 JACKOWICZ (79)SobótkaJackowicz TeamIga-000:10:28,55
18 LISAK (126)Świdnica Maciej-000:09:18,76
17 MADEJ (70)OkuliceSzkoła Rogów SobóckiKornelia-000:09:08,17
16 SZYDŁOWSKI (67)ŚwidnicaŚwidnicki Klub Kyokushin KarateDawid-000:09:02,86
15 JURKIEWICZ (69)Świdnica Ola-000:08:59,10
14 MARKIEWICZ (97)GrodkówKotwica BrzegMarta-000:08:33,92
13 ŁACZMAŃSKI (121) Krzysztof-000:08:21,22
12 PODOLUK (74)Wrocław Lidia-000:07:46,84
11 BIGOSIŃSKA (113)Sobótka Maria-000:07:29,24
10 WALIDUDA (75)WierzbnikKotwica BrzegJustyna-000:07:13,22
9 WALIDUDA (76)WierzbnikKotwica BrzegDamian-000:07:09,59
8 LEŚNICKI (78)StanowiceLeśniccyJacek-000:07:08,46
7 SMARANDI (116) Kiril-000:07:04,98
6 JANIK (80)Zbąszyn Mateusz-000:07:03,26
5 KANDY (108)Stara KuźniaZawisza Stara KuźniaMarcel-000:06:54,16
4 DUL (72)Środa ŚląskaŚroda ŚląskaPatryk-000:06:44,36
3 PIOTROWSKI (68)Wrocław Jakub-000:06:12,08
2 BŁAUCIAK (122)Ząbkowice ŚląskieZąbkowicka Grupa Biegowa FrankensteinMaciej-000:05:55,55
1 KWIATOWSKI (73)Strzelin Alan-000:05:54,01
31 TCHOREK (88)GliwiceMustangi GliwiceMikołaj-000:10:04,90
30 SYNOWIEC (55)ŻmigródKb Sukces ŻmigródMarta-000:09:52,41
29 TOMCZYK (64)Dzierżoniów Karolina-000:08:08,28
28 CHUCZAK (87)Garncarsko Zuzanna-000:07:56,05
27 DZEDZYK (105)Liverpool Klaudiusz-000:07:50,59
26 OGRODNIK (118)Wrocław Zuzanna-000:07:40,73
25 JURKIEWICZ (101)Świdnica Natalia-000:07:35,76
24 CHABASIŃSKI (40)WrocławChabka Team Gzs Im. Unicef Bielany WrocławskieJan-000:07:33,95
23 GOŁUCH (91)Łagiewniki Julia-000:07:22,12
47 SZYMECKI (21)Brzeg Dolny Alan-000:14:08,19
22 LEŃCZUK (50)WrocławLeńczukiMaksymilian-000:07:17,71
21 ŁACZMAŃSKA (120)Wrocław Karolina-000:07:06,55
20 DOBRZAŃSKA (114)Modła Maja-000:07:00,99
19 SZUMACHER (41)Brzeg DolnySp6Apolonia-000:06:41,89
18 DUL (49)Środa ŚląskaŚroda ŚląskaPiotrek-000:06:41,68
17 PODOLUK (63)Wrocław Karolina-000:06:37,28
16 DUL (59)Środa ŚląskaŚroda ŚląskaAdam-000:06:34,36
15 GIELEC (115)Sobótka Gabriel-000:06:32,80
14 BOGDAŃSKI (109)Syców Filip-000:06:27,30
13 ŚWIETLIK (106)Wrocław Emilia-000:06:24,99
12 SZUMACHER (42)Brzeg DolnySp6Jan-000:06:20,26
11 CICHOSZ (53)WrocławMks Parasol WrocławMateusz-000:06:12,45
10 MADEJ (38)OkuliceSzkoła Rogów SobóckiJulita-000:06:07,88
46 SZYMECKI (124)Brzeg Dolny Alan-000:12:52,90
9 SZACHEWICZ (60)WroclawWlks WrocławAdam-000:05:49,17
8 PIEROŻAK (119)WrocławParasolKacper-000:05:36,06
7 PIOTROWSKI (54)Wrocław Franciszek-000:05:32,82
6 BUK (44)IwinySp 76 Mks ParasolMatylda-000:05:29,19
5 KUŹMICKI (52)WrocławMks Parasol WrocławPiotr-000:05:23,68
4 CHOJNACKI (62)WrocławSzkoła Podstawowa Nr. We WrocławiuRafał-000:05:12,31
3 WAŻNY (81)Wrocław Artur-000:04:58,72
2 MIERZWA (89)Stępin Karol-000:04:54,50
1 HAJDAMOWICZ (51)SobótkaGato SportswearBorys-000:04:49,70
45 BAZYDŁO (13)OkuliceSzkoła Rogów SobóckiAlicja-000:04:07,81
44 MIKICIUK (18)WrocławChabka TeamIgor-000:03:47,17
43 BOGDAŃSKA (110)Syców Ewa-000:03:33,62
42 CYBULSKA (96)KotlarniaZawisza Stara KuźniaZuzanna-000:03:32,83
41 WILHELMI (8)Sobótka Bartosz-000:03:25,31
40 KORDEL (1)NorthamptonDywizjon 303Antoni-000:03:20,47
39 SZYNALIK (94)Kraków Julia-000:03:19,37
38 MIERZWA (90)Stępin Lena-000:03:18,46
37 CHORZĘPA (26)Jelcz-laskowice Łukasz-000:03:16,36
36 CISEK (7)Oława Patrycja-000:03:15,80
35 SMOLIŃSKA (36)Wrocław Honorata-000:03:15,32
34 CISZEK (11)Jelcz-laskowiceThecisheqfamilyLaura-000:03:14,17
33 WAGNER (102)Ząbkowice Śląskie Vanessa-000:03:11,42
32 WALERIAŃCZYK (28)PiotrkowiceUnstoppable Runners PiotrkowiceOlaf-000:03:09,53
31 ROTKAMPER (103)Munster Paulina-000:03:07,75
30 BARWIŃSKA (98)Jelcz-laskowice Oliwia-000:03:07,73
29 SZYDŁOWSKA (25)ŚwidnicaŚwidnicki Klub Kyokushin KarateJudyta-000:03:03,31
28 KUREK (104)Miłkowice Tomasz-000:03:02,06
27 WŁODARCZYK (4) Maja-000:03:01,02
26 KARMAŃSKA (3)WierzbiceGato SportswearJulia-000:03:00,48
25 MATLA (29)OkuliceSzkoła Rogów SobóckiFilip-000:02:56,39
24 MAZURKIEWICZ (84)WroclawAlpha SpiritPiotr-000:02:47,15
23 KARCZEWSKA (123)Kamień Weronika-000:02:45,53
22 DRĄG (24)Wrocław Mikołaj-000:02:44,99
21 NYCZ (125)Świdnica Aleksandra-000:02:44,85
20 LERKA (83)Łódź Amelia-000:02:44,01
19 MŁYŃSKA (100)Sobótka Anna-000:02:39,26
18 LEŚNICKI (5)StanowiceLeśniccyAdam-000:02:38,48
17 KARMAŃSKI (31)WierzbiceGato SportswearWiktor-000:02:36,87
16 KORNAŚ (30)DzbanówZąbkowicka Grupa Biegowa FrankensteinJan-000:02:35,79
15 BANDER (117)Wrocław Michał-000:02:33,33
14 WYSOCKA (86)Wrocław Michalina-000:02:28,33
13 ŁACZMAŃSKA (82)Rogów Sobócki Zuzanna-000:02:27,40
12 BIAŁECKI (85)Sobótka Mateusz-000:02:26,97
11 PODOLUK (23)Wrocław Wojciech-000:02:20,32
10 HAJDAMOWICZ (17)SobótkaGato SportswearOskar-000:02:18,46
9 MATCZAK (95)Wrocław Michał-000:02:16,92
8 CHABASIŃSKA (19)WrocławChabka Team Gzs Im. Unicef Bielany WrocławskieJaśmina-000:02:14,37
7 MŁYŃSKA (35)Jordanów Śląski Marlena-000:02:11,37
6 ANTONCZUK (93)Wrocław Kacper-000:02:08,81
5 WOLEWICZ (111) Eduard-000:02:01,38
4 KORNAŚ (2)DzbanówZąbkowicka Grupa Biegowa FrankensteinFranciszek-000:01:58,08
3 BACHRUS (99)KotlarniaLks Zawisza Stara KuźniaWojciech-000:01:51,74
2 PICHLAK (9)Wrocław Nikodem-000:01:48,83
1 KANDY (107)Stara KuźniaZawisza Stara KuźniaPaskal-000:01:48,08
(98)
zobacz jak śledzić zawodników?
GALERIA (PHOTO)-META / FINISH

Zdjęcia:
godz: 13`11`38

godz: 13`11`10

Komentuj zawody na żywo!

nicktresc
  www.datasport.pl[email protected],   Marek Zieliński  tel. 602722968