IFSS World Championship Dryland 2017, Poland

1 min refreshment / Zawartość strony jest odświeżana co 1 minutę !

Szamotuły-Koźle

24-26 November 2017 r

Choose:      Nr: Nazwisko:    
Download (do pobrania): Start List 24th November   Results Day 1   Start List 25th November   Results Day 2   Start List 26th November   OFFICIAL RESULTS  
The latest on finish line/Ostatnio przekroczyli metę
Pos Name (Nr) City Team. Klasa Ranking Time
10PIOSIK JAROSLAW (303) POLANDDR6 RNB (6-Dog rig pure breed) - 6,3 km15-1000:56:12,24
8REISTETTEROVÁ CARLA (318) SLOVAKIADBW RNB (Bikejoring women pure breed) - 6,3 km17-800:52:26,54
7ČELPANOVAS OLEGAS (326) LITHUANIADBMV RNB (Bikejoring men veteran pure breed) - 6,3 km18-700:33:16,28
6MARTIN JIMENEZ EDUARDO (322) SPAINDBMV RNB (Bikejoring men veteran pure breed) - 6,3 km18-600:32:39,59
5TARAZANOV OLEG (324) RUSSIADBMV RNB (Bikejoring men veteran pure breed) - 6,3 km18-500:32:31,75
9HAMMERSLEY EMS (300) GREAT BRITANDR6 RNB (6-Dog rig pure breed) - 6,3 km15-900:39:56,05
4KANGILASKI TAIVO (327) ESTONIADBMV RNB (Bikejoring men veteran pure breed) - 6,3 km18-400:30:02,77
3REISTETTER ROMAN (329) SLOVAKIADBMV RNB (Bikejoring men veteran pure breed) - 6,3 km18-300:29:00,51
7REYNES MADRONA MERITXELL (319) SPAINDBW RNB (Bikejoring women pure breed) - 6,3 km17-700:42:01,55
8GUREGOVÁ ROMANA (301) CZECH REPUBLICDR6 RNB (6-Dog rig pure breed) - 6,3 km15-800:36:56,53
6BIČKOŠOVÁ LENKA (316) SLOVAKIADBW RNB (Bikejoring women pure breed) - 6,3 km17-600:40:51,47
5LEGRAND CORALIE (317) FRANCEDBW RNB (Bikejoring women pure breed) - 6,3 km17-500:40:26,44
2JADSTEN PATRIK (323) SWEDENDBMV RNB (Bikejoring men veteran pure breed) - 6,3 km18-200:26:35,32
1REICHERT AXEL (328) GERMANYDBMV RNB (Bikejoring men veteran pure breed) - 6,3 km18-100:26:32,23
7NIEUWERF BARTJAN (302) NETHERLANDSDR6 RNB (6-Dog rig pure breed) - 6,3 km15-700:34:55,75
6WOJTASIAK GRZEGORZ (304) POLANDDR6 RNB (6-Dog rig pure breed) - 6,3 km15-600:33:10,41
4STRELNIKOVA EVGUENIA (320) RUSSIADBW RNB (Bikejoring women pure breed) - 6,3 km17-400:34:45,47
5LUNDGREN CHARLOTTA (299) SWEDENDR6 RNB (6-Dog rig pure breed) - 6,3 km15-500:30:56,99
4KUNERT ZBYSZEK (298) POLANDDR6 RNB (6-Dog rig pure breed) - 6,3 km15-400:30:18,94
2GLAZUNOVA ANNA (313) RUSSIADBW RNB (Bikejoring women pure breed) - 6,3 km17-200:31:43,56
3HOFFER JENNA (314) FRANCEDBW RNB (Bikejoring women pure breed) - 6,3 km17-300:31:57,35
1BOGDANOVA EVGENIYA (315) RUSSIADBW RNB (Bikejoring women pure breed) - 6,3 km17-100:31:16,99
2CARTER MARY (297) GREAT BRITANDR6 RNB (6-Dog rig pure breed) - 6,3 km15-200:28:28,71
3LEVODEANSCHII EVGHENII (295) RUSSIADR6 RNB (6-Dog rig pure breed) - 6,3 km15-300:28:41,17
1LANGLOIS DAMIEN (296) FRANCEDR6 RNB (6-Dog rig pure breed) - 6,3 km15-100:28:15,47
6ŠIMKEVIČIUS KAZIMIERAS (310) LITHUANIADBM RNB (Bikejoring men pure breed) - 6,3 km16-600:38:02,31
5SKIBINIAUSKAS HENRIKAS (312) LITHUANIADBM RNB (Bikejoring men pure breed) - 6,3 km16-500:34:12,58
4BOROVKOV ANTON (305) RUSSIADBM RNB (Bikejoring men pure breed) - 6,3 km16-400:33:53,92
8ŠINDELÁŘ MILAN (294) CZECH REPUBLICDR8 RNB (8-Dog rig pure breed) - 6,3 km14-800:46:14,66
3LUČANSKÝ PATRIK (307) SLOVAKIADBM RNB (Bikejoring men pure breed) - 6,3 km16-300:30:10,49
2KARAŠKA RIDAS (308) LITHUANIADBM RNB (Bikejoring men pure breed) - 6,3 km16-200:29:13,92
7AJMO MASSIMO (289) ITALYDR8 RNB (8-Dog rig pure breed) - 6,3 km14-700:39:28,72
6RESZKA DAMIAN (293) POLANDDR8 RNB (8-Dog rig pure breed) - 6,3 km14-600:38:42,14
1ROGALSKI-JANC MAREK (311) POLANDDBM RNB (Bikejoring men pure breed) - 6,3 km16-100:28:23,74
5MARKIEL MICHAŁ (290) POLANDDR8 RNB (8-Dog rig pure breed) - 6,3 km14-500:32:02,91
16FREITAS CAMACHO ELLYN (401) GREAT BRITANDS1 RNB (1-Dog scooter pure breed) - 3,8 km22-1600:33:11,53
4MICHEL LABOURÉ (292) FRANCEDR8 RNB (8-Dog rig pure breed) - 6,3 km14-400:30:40,46
15RUTKOWSKI ANDRZEJ (399) POLANDDS1 RNB (1-Dog scooter pure breed) - 3,8 km22-1500:27:17,34
3CARTER JOHN (288) GREAT BRITANDR8 RNB (8-Dog rig pure breed) - 6,3 km14-300:30:37,96
13DEL VALLE RODRIGUEZ SANTI (391) SPAINDS1 RNB (1-Dog scooter pure breed) - 3,8 km22-1300:22:25,76
14SPIRIDONOV ALEKSANDR (392) RUSSIADS1 RNB (1-Dog scooter pure breed) - 3,8 km22-1400:22:29,95
11SAMARINA OLGA (403) RUSSIADS1 RNB (1-Dog scooter pure breed) - 3,8 km22-1100:22:13,61
12POLDMAA RICHARD (395) ESTONIADS1 RNB (1-Dog scooter pure breed) - 3,8 km22-1200:22:25,34
1MARTINEZ LAZARO (291) ANDORRADR8 RNB (8-Dog rig pure breed) - 6,3 km14-100:28:49,01
9ROHDE JÖRG (396) GERMANYDS1 RNB (1-Dog scooter pure breed) - 3,8 km22-900:22:03,68
10ZHURAVSKII EVGENII (388) RUSSIADS1 RNB (1-Dog scooter pure breed) - 3,8 km22-1000:22:13,20
2SHEPELEVA ELENA (287) RUSSIADR8 RNB (8-Dog rig pure breed) - 6,3 km14-200:29:39,57
8STAWOWCZYK WALDEMAR (393) POLANDDS1 RNB (1-Dog scooter pure breed) - 3,8 km22-800:21:29,34
7KAREIVA VILIUS (394) LITHUANIADS1 RNB (1-Dog scooter pure breed) - 3,8 km22-700:20:16,90
6WUNSCH STEFANIE (402) GERMANYDS1 RNB (1-Dog scooter pure breed) - 3,8 km22-600:20:05,89
5FINZEL STEFAN (398) GERMANYDS1 RNB (1-Dog scooter pure breed) - 3,8 km22-500:19:47,51
4ZELANDER BJÖRN (389) SWEDENDS1 RNB (1-Dog scooter pure breed) - 3,8 km22-400:19:22,16
3AX IRENE (397) SWEDENDS1 RNB (1-Dog scooter pure breed) - 3,8 km22-300:18:57,92
1ROGALSKI-JANC MAREK (390) POLANDDS1 RNB (1-Dog scooter pure breed) - 3,8 km22-100:18:22,11
2REICHERT AXEL (400) GERMANYDS1 RNB (1-Dog scooter pure breed) - 3,8 km22-200:18:34,25
20STRANDBERG SILVIA (286) POLANDDR4 RNB (4-Dog rig pure breed) - 4,6 km13-2000:34:41,98
19CZORNYJ DANIEL (277) POLANDDR4 RNB (4-Dog rig pure breed) - 4,6 km13-1900:34:13,66
10YNTEMA TINEKE (404) NETHERLANDSDS1J (1-Dog scooter junior) - 3,8 km21-1000:24:35,13
11KARASIŃSKI JAKUB (406) POLANDDS1J (1-Dog scooter junior) - 3,8 km21-1100:25:01,15
16GORISSEN NOËLLA (278) NETHERLANDSDR4 RNB (4-Dog rig pure breed) - 4,6 km13-1600:28:25,85
17WRIGHT JESSICA (268) GREAT BRITANDR4 RNB (4-Dog rig pure breed) - 4,6 km13-1700:28:33,52
18WAL VD JANNEKE (283) NETHERLANDSDR4 RNB (4-Dog rig pure breed) - 4,6 km13-1800:28:42,62
15BOIM CEZARIJUS (276) LITHUANIADR4 RNB (4-Dog rig pure breed) - 4,6 km13-1500:27:26,94
13CHAROUZ JAROSLAV (266) CZECH REPUBLICDR4 RNB (4-Dog rig pure breed) - 4,6 km13-1300:25:03,24
16BOß KARLA (558) GERMANYDCWJ (Canicross women junior) - 2,8 km29-1600:23:46,67
14SZLEK MARCIN (284) POLANDDR4 RNB (4-Dog rig pure breed) - 4,6 km13-1400:25:09,07
12MOSSINKOFF ROB (280) NETHERLANDSDR4 RNB (4-Dog rig pure breed) - 4,6 km13-1200:24:52,80
9KAPSA GRAZYNA (274) POLANDDR4 RNB (4-Dog rig pure breed) - 4,6 km13-900:23:51,92
15PYŠKOVÁ BARBORA (564) CZECH REPUBLICDCWJ (Canicross women junior) - 2,8 km29-1500:20:33,39
14GORNY ALEKSANDRA (560) POLANDDCWJ (Canicross women junior) - 2,8 km29-1400:20:17,44
13GROTE ZOE (561) GERMANYDCWJ (Canicross women junior) - 2,8 km29-1300:19:47,58
10GERARD PASCAL (272) FRANCEDR4 RNB (4-Dog rig pure breed) - 4,6 km13-1000:24:26,62
11HÁJEK VIKTOR (267) SLOVAKIADR4 RNB (4-Dog rig pure breed) - 4,6 km13-1100:24:33,14
12ERLEBACHOVÁ ANETA (559) CZECH REPUBLICDCWJ (Canicross women junior) - 2,8 km29-1200:19:42,00
11AMOAH JADA (549) GREAT BRITANDCWJ (Canicross women junior) - 2,8 km29-1100:19:25,25
9CHERKASOVA ALINA (554) RUSSIADCWJ (Canicross women junior) - 2,8 km29-900:19:10,21
10AHLSTRÖM LOTTA (557) FINLANDDCWJ (Canicross women junior) - 2,8 km29-1000:19:19,43
8LEEGAARD MAREN EMILIE (556) NORWAYDCWJ (Canicross women junior) - 2,8 km29-800:18:49,19
8RAKOCY KRYSTIAN (282) POLANDDR4 RNB (4-Dog rig pure breed) - 4,6 km13-800:23:05,53
7FURSOV SERGEY (271) RUSSIADR4 RNB (4-Dog rig pure breed) - 4,6 km13-700:22:24,91
7BAKKEN SELMA FURUVALD (550) NORWAYDCWJ (Canicross women junior) - 2,8 km29-700:18:00,96
6LIPPONEN JONNA (553) FINLANDDCWJ (Canicross women junior) - 2,8 km29-600:18:00,76
6GLAZUNOVA ANNA (273) RUSSIADR4 RNB (4-Dog rig pure breed) - 4,6 km13-600:22:09,90
4SIDOROVA ANNA (551) RUSSIADCWJ (Canicross women junior) - 2,8 km29-400:17:39,94
5MÄKINEN ALIINA (555) FINLANDDCWJ (Canicross women junior) - 2,8 km29-500:17:55,60
5ZIAJA KATARZYNA (265) POLANDDR4 RNB (4-Dog rig pure breed) - 4,6 km13-500:22:07,70
3KIRASIROVA VALERIIA (562) RUSSIADCWJ (Canicross women junior) - 2,8 km29-300:16:37,43
4JANSSON ANNIKA (269) SWEDENDR4 RNB (4-Dog rig pure breed) - 4,6 km13-400:21:18,53
2JEŽKOVÁ MATILDA (552) CZECH REPUBLICDCWJ (Canicross women junior) - 2,8 km29-200:15:57,45
1MO EMILIE (563) NORWAYDCWJ (Canicross women junior) - 2,8 km29-100:15:48,73
3PERLWITZ CHRISTIAN (281) FRANCEDR4 RNB (4-Dog rig pure breed) - 4,6 km13-300:21:05,43
2KRISTONS MARTINŠ (279) LATVIADR4 RNB (4-Dog rig pure breed) - 4,6 km13-200:20:57,86
12GUILBERT JEREMY (540) FRANCEDCMJ (Canicross men junior) - 2,8 km28-1200:19:50,07
13MATYUS PATRICIA (531) HUNGARYDCWV (Canicross women veteran) - 3,8 km27-1300:37:04,00
1HOFFER PHILIPPE (270) FRANCEDR4 RNB (4-Dog rig pure breed) - 4,6 km13-100:20:24,26
11VLASOV IVAN (548) RUSSIADCMJ (Canicross men junior) - 2,8 km28-1100:19:31,68
12GLOVIER DEBORAH (530) UNITED STATESDCWV (Canicross women veteran) - 3,8 km27-1200:36:48,83
18GRENZNER BRANISLAV (248) SLOVAKIADS2 RNB (2-Dog scooter pure breed) - 4,6 km12-1800:30:21,12
19PYRKA RADOSLAW (258) POLANDDS2 RNB (2-Dog scooter pure breed) - 4,6 km12-1900:30:37,34
9CHROSTEK KACPER (543) POLANDDCMJ (Canicross men junior) - 2,8 km28-900:18:50,85
8STEINER LOHAN (547) SWITZERLANDDCMJ (Canicross men junior) - 2,8 km28-800:18:37,95
10HACHOL ALEKSANDER (545) POLANDDCMJ (Canicross men junior) - 2,8 km28-1000:19:00,08
6LÜBEß TOBIAS (546) GERMANYDCMJ (Canicross men junior) - 2,8 km28-600:18:11,52
7PALUCH MIECZYSLAW (539) POLANDDCMJ (Canicross men junior) - 2,8 km28-700:18:18,48
5KUDRYAVTSEV SERGEY (541) RUSSIADCMJ (Canicross men junior) - 2,8 km28-500:17:54,77
11RODO ANNA (534) POLANDDCWV (Canicross women veteran) - 3,8 km27-1100:31:05,87
10MEYER STEFANI (532) UNITED STATESDCWV (Canicross women veteran) - 3,8 km27-1000:31:01,39
17STAWOWCZYK WALDEMAR (264) POLANDDS2 RNB (2-Dog scooter pure breed) - 4,6 km12-1700:27:21,73
4MÄKINEN EEMELI (542) FINLANDDCMJ (Canicross men junior) - 2,8 km28-400:17:04,69
9ZELLMER DANIELA (536) GERMANYDCWV (Canicross women veteran) - 3,8 km27-900:29:35,03
3NÄSLUND JONAS (538) SWEDENDCMJ (Canicross men junior) - 2,8 km28-300:16:25,82
2SIEKKINEN PATRIK (537) FINLANDDCMJ (Canicross men junior) - 2,8 km28-200:16:20,41
15LAGEUSE TOM (261) NETHERLANDSDS2 RNB (2-Dog scooter pure breed) - 4,6 km12-1500:25:31,18
1ETXABE ALBAREZ KIMETZ (544) SPAINDCMJ (Canicross men junior) - 2,8 km28-100:16:18,04
8BOCCACCIO BARBARA (523) ITALYDCWV (Canicross women veteran) - 3,8 km27-800:28:23,62
16VIKSNE SANITA (254) LATVIADS2 RNB (2-Dog scooter pure breed) - 4,6 km12-1600:25:59,95
7BERGAUER PETRA (529) AUSTRIADCWV (Canicross women veteran) - 3,8 km27-700:26:36,19
14FINZEL STEFAN (255) GERMANYDS2 RNB (2-Dog scooter pure breed) - 4,6 km12-1400:24:22,64
6PLATE VERA (533) GERMANYDCWV (Canicross women veteran) - 3,8 km27-600:25:43,13
5TAWNEY SUSIE (535) GREAT BRITANDCWV (Canicross women veteran) - 3,8 km27-500:25:18,06
13STRAND VERONICA (246) NORWAYDS2 RNB (2-Dog scooter pure breed) - 4,6 km12-1300:23:49,74
4TIIPERI MARIKA (524) FINLANDDCWV (Canicross women veteran) - 3,8 km27-400:24:38,83
3SOBECKÁ HALÍŘOVÁ JARMILA (522) CZECH REPUBLICDCWV (Canicross women veteran) - 3,8 km27-300:22:12,23
11SOBECKI BARTLOMIEJ (262) POLANDDS2 RNB (2-Dog scooter pure breed) - 4,6 km12-1100:22:35,32
12FROLOV ALEXANDER (251) RUSSIADS2 RNB (2-Dog scooter pure breed) - 4,6 km12-1200:22:37,94
2ALVAREZ RUBIO OLGA (528) SPAINDCWV (Canicross women veteran) - 3,8 km27-200:21:35,25
1MAZZUCCA KIM (526) GREAT BRITANDCWV (Canicross women veteran) - 3,8 km27-100:21:13,49
9PULLIN VICKIE (245) GREAT BRITANDS2 RNB (2-Dog scooter pure breed) - 4,6 km12-900:21:43,76
8KAISER JOHAN (256) SWEDENDS2 RNB (2-Dog scooter pure breed) - 4,6 km12-800:21:34,04
22WIERCIGROCH ADAM (520) POLANDDCMV (Canicross men veteran) - 3,8 km26-2200:33:14,51
10PIETRUSIAK PATRYK (253) POLANDDS2 RNB (2-Dog scooter pure breed) - 4,6 km12-1000:22:24,45
5TEIŠERSKIS ALGIRDAS (263) LITHUANIADS2 RNB (2-Dog scooter pure breed) - 4,6 km12-500:21:10,62
21CAPPELLI VITTORIO (509) ITALYDCMV (Canicross men veteran) - 3,8 km26-2100:29:59,21
6MÄKIAHO ANTTI (247) FINLANDDS2 RNB (2-Dog scooter pure breed) - 4,6 km12-600:21:20,18
7KALJULA MARIIN (257) ESTONIADS2 RNB (2-Dog scooter pure breed) - 4,6 km12-700:21:33,17
4JANSSON PÄR (252) SWEDENDS2 RNB (2-Dog scooter pure breed) - 4,6 km12-400:21:09,11
3TARAZANOV ALEXEY (249) RUSSIADS2 RNB (2-Dog scooter pure breed) - 4,6 km12-300:21:04,80
19ETXEBERRIA URBIETA PEDRO (511) SPAINDCMV (Canicross men veteran) - 3,8 km26-1900:24:23,76
20LESI ZOLTAN (513) HUNGARYDCMV (Canicross men veteran) - 3,8 km26-2000:24:30,71
18SIIM TARVO (516) ESTONIADCMV (Canicross men veteran) - 3,8 km26-1800:24:05,74
1ROGALSKI-JANC MAREK (244) POLANDDS2 RNB (2-Dog scooter pure breed) - 4,6 km12-100:20:22,55
16ŠTERK ŠTEFAN (518) SLOVAKIADCMV (Canicross men veteran) - 3,8 km26-1600:23:45,09
15VASSILJEV ALEKSANDR (519) RUSSIADCMV (Canicross men veteran) - 3,8 km26-1500:23:42,61
2ZELANDER BJÖRN (250) SWEDENDS2 RNB (2-Dog scooter pure breed) - 4,6 km12-200:20:28,63
17MÄKINEN TERO (503) FINLANDDCMV (Canicross men veteran) - 3,8 km26-1700:23:48,89
37SAKWINSKI PRZEMYSLAW (241) POLANDDS2 (2-Dog scooter) - 4,6 km11-3700:37:01,27
14HUMMEL ZOLTAN (510) HUNGARYDCMV (Canicross men veteran) - 3,8 km26-1400:23:10,05
13BOSMANS PATRICK (504) BELGIUMDCMV (Canicross men veteran) - 3,8 km26-1300:22:38,49
12MERTA TOMÁŠ (507) CZECH REPUBLICDCMV (Canicross men veteran) - 3,8 km26-1200:22:26,83
11PUNAVAARA MARKO (500) FINLANDDCMV (Canicross men veteran) - 3,8 km26-1100:22:11,25
8ALESSIO DAVIDE (497) ITALYDCMV (Canicross men veteran) - 3,8 km26-800:21:43,34
10SOVÁK LIBOR (517) CZECH REPUBLICDCMV (Canicross men veteran) - 3,8 km26-1000:22:01,49
6DAŠKO MILAN (496) SLOVAKIADCMV (Canicross men veteran) - 3,8 km26-600:21:36,26
36USIGNOLO ALESSANDRO (239) ITALYDS2 (2-Dog scooter) - 4,6 km11-3600:27:27,57
7HANNOTEAUX BORIS (505) FRANCEDCMV (Canicross men veteran) - 3,8 km26-700:21:41,11
5ELLIS TIM (499) GREAT BRITANDCMV (Canicross men veteran) - 3,8 km26-500:21:28,86
4VANDUEREN MARC (501) BELGIUMDCMV (Canicross men veteran) - 3,8 km26-400:21:18,08
9ROBINSON MATTHEW (508) GREAT BRITANDCMV (Canicross men veteran) - 3,8 km26-900:21:44,33
48LINGUA DEBORA (466) ITALYDCW (Canicross women elite) - 3,8 km25-4800:38:58,48
47ARAOZ MARIA (469) ARGENTINADCW (Canicross women elite) - 3,8 km25-4700:38:10,50
35PAXIA ANGELO (216) ITALYDS2 (2-Dog scooter) - 4,6 km11-3500:25:50,81
3SUCHÝ JIŘÍ (502) CZECH REPUBLICDCMV (Canicross men veteran) - 3,8 km26-300:20:57,00
34VÁLEKOVÁ CHRISTIANA (240) SLOVAKIADS2 (2-Dog scooter) - 4,6 km11-3400:25:13,26
2PASCOE JASON (514) GREAT BRITANDCMV (Canicross men veteran) - 3,8 km26-200:20:32,75
46WEIS JOY (490) UNITED STATESDCW (Canicross women elite) - 3,8 km25-4600:35:28,11
1DESHAYES JEAN PHILIPPE (494) FRANCEDCMV (Canicross men veteran) - 3,8 km26-100:20:17,88
45ROSSI IXIA (456) ITALYDCW (Canicross women elite) - 3,8 km25-4500:34:30,69
31CASEY KALE (223) UNITED STATESDS2 (2-Dog scooter) - 4,6 km11-3100:22:44,13
33GALLINO FABRIZIO (209) ITALYDS2 (2-Dog scooter) - 4,6 km11-3300:23:20,33
44PAULAVA KATSIARYNA (486) BELARUSDCW (Canicross women elite) - 3,8 km25-4400:31:03,87
32ARTERO VILA DANIEL (211) SPAINDS2 (2-Dog scooter) - 4,6 km11-3200:22:45,27
43TUCHOLSKA NATALIA (489) POLANDDCW (Canicross women elite) - 3,8 km25-4300:30:46,21
42VOIGT CINDY (492) AUSTRIADCW (Canicross women elite) - 3,8 km25-4200:30:34,97
28FERNANDEZ MUNOZ SAMUEL (225) SPAINDS2 (2-Dog scooter) - 4,6 km11-2800:21:44,57
30CHARMILLOT THIERRY (224) SWITZERLANDDS2 (2-Dog scooter) - 4,6 km11-3000:22:35,16
37ZAREMBA AGATA ALEKSANDRA (493) GREAT BRITANDCW (Canicross women elite) - 3,8 km25-3700:29:27,42
39MORIN-DORE FLAVIE (484) CANADADCW (Canicross women elite) - 3,8 km25-3900:29:46,29
40PACHL SANDRA (485) AUSTRIADCW (Canicross women elite) - 3,8 km25-4000:29:50,24
29TURŠIČ DAVID (238) SLOVENIADS2 (2-Dog scooter) - 4,6 km11-2900:21:52,57
41SUCHODOLSKA KAROLINA (487) POLANDDCW (Canicross women elite) - 3,8 km25-4100:29:55,48
36GECÍKOVÁ ANDREA (473) SLOVAKIADCW (Canicross women elite) - 3,8 km25-3600:29:22,96
38BORKOWSKA KATARZYNA (470) POLANDDCW (Canicross women elite) - 3,8 km25-3800:29:41,25
35MARIN LAURA (446) MEXICODCW (Canicross women elite) - 3,8 km25-3500:28:12,22
27BAES TOMMY (214) BELGIUMDS2 (2-Dog scooter) - 4,6 km11-2700:20:28,74
34MILEWSKA BEATA (483) POLANDDCW (Canicross women elite) - 3,8 km25-3400:27:36,36
33MARTIN GWENAELLE (482) FRANCEDCW (Canicross women elite) - 3,8 km25-3300:27:21,44
16WAERDAHL MARIUS EIRKSEN (222) NORWAYDS2 (2-Dog scooter) - 4,6 km11-1600:18:57,98
32MAREKOVÁ JANA (481) SLOVAKIADCW (Canicross women elite) - 3,8 km25-3200:27:07,42
23HESS NADINE (227) GERMANYDS2 (2-Dog scooter) - 4,6 km11-2300:19:18,56
31MARCHAL DE LA IGLESIA SUSANA (480) SPAINDCW (Canicross women elite) - 3,8 km25-3100:26:07,68
30LEEGAARD RONJA (479) NORWAYDCW (Canicross women elite) - 3,8 km25-3000:25:45,46
21KALAT JOLANTA (215) POLANDDS2 (2-Dog scooter) - 4,6 km11-2100:19:13,32
26MASCAROS LORENTE JOSE RAMON (230) SPAINDS2 (2-Dog scooter) - 4,6 km11-2600:20:01,75
29BERČÍKOVÁ NIKOLA (452) SLOVAKIADCW (Canicross women elite) - 3,8 km25-2900:25:31,13
25OFFNER JEAN-DANIEL (232) SWITZERLANDDS2 (2-Dog scooter) - 4,6 km11-2500:19:56,06
27HUGUEL MEGANE (463) FRANCEDCW (Canicross women elite) - 3,8 km25-2700:24:55,70
25BOSMANS SOFIE (471) BELGIUMDCW (Canicross women elite) - 3,8 km25-2500:24:40,53
24PHILLIPAERTS TESSA (221) BELGIUMDS2 (2-Dog scooter) - 4,6 km11-2400:19:48,89
28VANDRILLE STEPHANIE (447) FRANCEDCW (Canicross women elite) - 3,8 km25-2800:25:19,30
26KORIS EDINA (476) HUNGARYDCW (Canicross women elite) - 3,8 km25-2600:24:48,54
23LAPPI HENNA (478) FINLANDDCW (Canicross women elite) - 3,8 km25-2300:24:16,44
19LAPOINTE MAUDE (459) CANADADCW (Canicross women elite) - 3,8 km25-1900:23:44,18
22FAUCHER JULIETTE (204) FRANCEDS2 (2-Dog scooter) - 4,6 km11-2200:19:16,44
22DERIEMAECKER INEKE (475) BELGIUMDCW (Canicross women elite) - 3,8 km25-2200:24:08,84
17LÖFFLER GERD (213) GERMANYDS2 (2-Dog scooter) - 4,6 km11-1700:18:59,46
17HÖNER NAOMI (474) GERMANYDCW (Canicross women elite) - 3,8 km25-1700:23:37,35
24JUREK WERONIKA (461) POLANDDCW (Canicross women elite) - 3,8 km25-2400:24:30,52
20JANIN LUCILE (472) CANADADCW (Canicross women elite) - 3,8 km25-2000:23:52,76
14NORBERG KRISTINA (217) SWEDENDS2 (2-Dog scooter) - 4,6 km11-1400:18:47,98
20BÁNOCI JAROSLAV (207) SLOVAKIADS2 (2-Dog scooter) - 4,6 km11-2000:19:09,44
21KARMANOVA ANASTASIIA (464) RUSSIADCW (Canicross women elite) - 3,8 km25-2100:24:01,70
18PEPPER SARAH (465) GREAT BRITANDCW (Canicross women elite) - 3,8 km25-1800:23:43,54
19VAVRÚŠ JURAJ (235) SLOVAKIADS2 (2-Dog scooter) - 4,6 km11-1900:19:07,17
15WINDHAUSEN NINA (491) GERMANYDCW (Canicross women elite) - 3,8 km25-1500:23:18,72
16JOHNSON LINDSAY (450) GREAT BRITANDCW (Canicross women elite) - 3,8 km25-1600:23:34,75
18SCHAUB WERNER (236) GERMANYDS2 (2-Dog scooter) - 4,6 km11-1800:19:05,08
14KAIPIAINEN HANNA (462) FINLANDDCW (Canicross women elite) - 3,8 km25-1400:23:18,69
11BARIL GENEVIEVE (455) CANADADCW (Canicross women elite) - 3,8 km25-1100:23:05,61
15NOTKO TUOMAS (219) FINLANDDS2 (2-Dog scooter) - 4,6 km11-1500:18:48,82
9KARJALAINEN RITA (453) FINLANDDCW (Canicross women elite) - 3,8 km25-900:22:56,26
13POOL CINDY (458) NETHERLANDSDCW (Canicross women elite) - 3,8 km25-1300:23:16,13
13RYCHWALSKA AGNIESZKA (234) POLANDDS2 (2-Dog scooter) - 4,6 km11-1300:18:44,49
12LUBIANKA JULITA (449) POLANDDCW (Canicross women elite) - 3,8 km25-1200:23:06,48
12KIISKI PETRI (206) FINLANDDS2 (2-Dog scooter) - 4,6 km11-1200:18:32,59
10SCHOONBAERT KIRSTEN (467) BELGIUMDCW (Canicross women elite) - 3,8 km25-1000:22:57,66
8KREIDLOVÁ BARBORA (477) CZECH REPUBLICDCW (Canicross women elite) - 3,8 km25-800:22:35,61
11OHNSTAD ANN ELISABETH (233) NORWAYDS2 (2-Dog scooter) - 4,6 km11-1100:18:21,36
7NÄSLUND SANNA (454) SWEDENDCW (Canicross women elite) - 3,8 km25-700:22:22,73
6PHILLIPAERTS TESSA (457) BELGIUMDCW (Canicross women elite) - 3,8 km25-600:22:01,01
10LAGERGREN KENT (212) SWEDENDS2 (2-Dog scooter) - 4,6 km11-1000:18:09,86
5BLUCHOVÁ KATEŘINA (444) CZECH REPUBLICDCW (Canicross women elite) - 3,8 km25-500:21:52,39
4TOURINO FERREIROS MONICA (488) SPAINDCW (Canicross women elite) - 3,8 km25-400:21:46,62
8LOJAMO TEEMU (229) FINLANDDS2 (2-Dog scooter) - 4,6 km11-800:17:34,73
3PRINS JULIA-ANNA (448) GERMANYDCW (Canicross women elite) - 3,8 km25-300:21:21,35
2BOGATENKOVA ANASTASIA (451) RUSSIADCW (Canicross women elite) - 3,8 km25-200:21:07,59
6CRETTENAND DOMINIK (205) SWITZERLANDDS2 (2-Dog scooter) - 4,6 km11-600:17:27,98
1ŠTĚPÁNKOVÁ MARTINA (460) CZECH REPUBLICDCW (Canicross women elite) - 3,8 km25-100:20:33,38
9TOBIÁŠEK MICHAL (237) CZECH REPUBLICDS2 (2-Dog scooter) - 4,6 km11-900:17:47,83
7MOEN SVEIN IVAR (231) NORWAYDS2 (2-Dog scooter) - 4,6 km11-700:17:33,10
5HACHOL GRZEGORZ (226) POLANDDS2 (2-Dog scooter) - 4,6 km11-500:17:25,38
4SINDING-LARSEN VIKTOR (208) NORWAYDS2 (2-Dog scooter) - 4,6 km11-400:17:07,61
30GAWOR DOMINIK (443) POLANDDCM (Canicross men elite) - 3,8 km24-3000:31:34,78
2NAVRÁTILOVÁ VERONIKA (218) CZECH REPUBLICDS2 (2-Dog scooter) - 4,6 km11-200:16:43,79
3SMIALKOWSKI RAFAL (210) POLANDDS2 (2-Dog scooter) - 4,6 km11-300:17:03,03
28BORKOWSKI MATEUSZ (425) POLANDDCM (Canicross men elite) - 3,8 km24-2800:29:56,71
27LABARBUTA ALESSANDRO (424) ITALYDCM (Canicross men elite) - 3,8 km24-2700:29:46,84
29HERRMANN ALEXANDER (429) GERMANYDCM (Canicross men elite) - 3,8 km24-2900:30:00,19
3WARD SHAUNA (202) GREAT BRITANDR4J (4-Dog rig junior) - 4,6 km10-300:31:50,54
1ŠEVELOVÁ MARIE (203) CZECH REPUBLICDS2 (2-Dog scooter) - 4,6 km11-100:16:26,48
26SANCHEZ CEBREIRO DIEGO EDUARDO (439) ARGENTINADCM (Canicross men elite) - 3,8 km24-2600:28:58,38
25LOBOS MASSIF LUIS ALBERTO (417) CHILEDCM (Canicross men elite) - 3,8 km24-2500:28:44,05
24PALUCH KAROL (409) POLANDDCM (Canicross men elite) - 3,8 km24-2400:26:05,29
23PIRAS ANDREA (418) ITALYDCM (Canicross men elite) - 3,8 km24-2300:25:24,24
22MARTINOVS IGORS (432) LATVIADCM (Canicross men elite) - 3,8 km24-2200:25:23,99
21SPEERS CHRISTOPHER (441) UNITED STATESDCM (Canicross men elite) - 3,8 km24-2100:25:19,57
19WEIS NICHOLAS (428) UNITED STATESDCM (Canicross men elite) - 3,8 km24-1900:24:49,41
18SCHLEIFER MATTHIAS (440) GERMANYDCM (Canicross men elite) - 3,8 km24-1800:24:35,77
20MARZULLI EDOARDO (433) ITALYDCM (Canicross men elite) - 3,8 km24-2000:24:53,02
17KUUS AIGAR (431) ESTONIADCM (Canicross men elite) - 3,8 km24-1700:24:18,49
2LEEGAARD YLVA (200) NORWAYDR4J (4-Dog rig junior) - 4,6 km10-200:19:30,71
16KATOLIKAU ALIAKSEI (430) BELARUSDCM (Canicross men elite) - 3,8 km24-1600:23:54,12
15WNOROWSKI STEFAN (420) POLANDDCM (Canicross men elite) - 3,8 km24-1500:23:51,97
23WAGSTAFF DANIEL (185) GREAT BRITANDR4 (4-Dog rig) - 4,6 km9-2300:30:56,20
1SCHWARZ JIL (201) SWITZERLANDDR4J (4-Dog rig junior) - 4,6 km10-100:17:57,05
13JORLÖV BJÖRN (415) SWEDENDCM (Canicross men elite) - 3,8 km24-1300:22:53,73
14NEMEDI ZOLTAN (436) HUNGARYDCM (Canicross men elite) - 3,8 km24-1400:23:08,41
12MORGAN NICHOLAS (435) NORWAYDCM (Canicross men elite) - 3,8 km24-1200:22:47,25
11LERUD JESON (422) FRANCEDCM (Canicross men elite) - 3,8 km24-1100:22:32,88
10ARTERO VILA DANIEL (413) SPAINDCM (Canicross men elite) - 3,8 km24-1000:22:05,18
22VALYNKIN SIARHEI (199) BELARUSDR4 (4-Dog rig) - 4,6 km9-2200:23:35,67
9HAVENAAR NIELS (421) NETHERLANDSDCM (Canicross men elite) - 3,8 km24-900:21:11,50
7PEREZ FERNANDEZ FERNANDO (442) SPAINDCM (Canicross men elite) - 3,8 km24-700:20:45,93
8RYBÁR FILIP (410) SLOVAKIADCM (Canicross men elite) - 3,8 km24-800:20:46,71
6TAUBY PIERRE (411) FRANCEDCM (Canicross men elite) - 3,8 km24-600:20:41,81
5GYSELINCK STIJN (412) BELGIUMDCM (Canicross men elite) - 3,8 km24-500:20:19,45
20MINÁČ VRATISLAV (194) SLOVAKIADR4 (4-Dog rig) - 4,6 km9-2000:22:01,99
4PINEIRO PEREZ OSCAR (438) SPAINDCM (Canicross men elite) - 3,8 km24-400:19:42,74
21COPKO ERIK (190) SLOVAKIADR4 (4-Dog rig) - 4,6 km9-2100:22:16,45
17SLUSARZ JERZY (197) POLANDDR4 (4-Dog rig) - 4,6 km9-1700:20:12,52
3ČERVENKA PAVEL (416) CZECH REPUBLICDCM (Canicross men elite) - 3,8 km24-300:18:29,16
2JAŠA TOMÁŠ (423) CZECH REPUBLICDCM (Canicross men elite) - 3,8 km24-200:18:09,99
1ROBINSON BEN (408) GREAT BRITANDCM (Canicross men elite) - 3,8 km24-100:17:45,60
19BALLING MORTEN (180) DENMARKDR4 (4-Dog rig) - 4,6 km9-1900:21:13,97
18LEEGAARD RONJA (193) NORWAYDR4 (4-Dog rig) - 4,6 km9-1800:20:48,97
12BALLING MARKUS (381) DENMARKDS1J (1-Dog scooter junior) - 3,8 km21-1200:26:01,86
16PAWŁOWSKA BEATA (187) POLANDDR4 (4-Dog rig) - 4,6 km9-1600:19:58,24
9ŠALTS JANIS (384) LATVIADS1J (1-Dog scooter junior) - 3,8 km21-900:21:09,73
15GUZZON ALDO (183) ITALYDR4 (4-Dog rig) - 4,6 km9-1500:19:52,00
14REMMERS CHRISTIN (195) GERMANYDR4 (4-Dog rig) - 4,6 km9-1400:19:19,43
8SIEBERT MORITZ (385) GERMANYDS1J (1-Dog scooter junior) - 3,8 km21-800:18:23,13
13FAY ALEXANDRE (182) SWITZERLANDDR4 (4-Dog rig) - 4,6 km9-1300:18:41,03
6CHLUMSKÁ VERONIKA (383) CZECH REPUBLICDS1J (1-Dog scooter junior) - 3,8 km21-600:18:06,98
7ŠVECOVÁ ADRIANA (386) CZECH REPUBLICDS1J (1-Dog scooter junior) - 3,8 km21-700:18:18,97
11BAUMANN REMO (188) SWITZERLANDDR4 (4-Dog rig) - 4,6 km9-1100:18:29,11
9PISHCHEV DENIS (177) RUSSIADR4 (4-Dog rig) - 4,6 km9-900:18:23,66
4MÄKINEN ALIINA (380) FINLANDDS1J (1-Dog scooter junior) - 3,8 km21-400:15:51,99
5SORUM SOFIE AMALIE (387) NORWAYDS1J (1-Dog scooter junior) - 3,8 km21-500:16:14,84
7HANNOTEAUX BORIS (176) FRANCEDR4 (4-Dog rig) - 4,6 km9-700:18:21,08
3ASANDER FRIDA (379) SWEDENDS1J (1-Dog scooter junior) - 3,8 km21-300:15:51,28
10KOSTBAHN BIRGIT (178) GERMANYDR4 (4-Dog rig) - 4,6 km9-1000:18:27,00
2LEEGAARD MAREN EMILIE (382) NORWAYDS1J (1-Dog scooter junior) - 3,8 km21-200:15:01,57
1HILLESTAD ANDRÉ BOYSEN (378) NORWAYDS1J (1-Dog scooter junior) - 3,8 km21-100:14:26,19
12GÜRNTH MARCEL (192) GERMANYDR4 (4-Dog rig) - 4,6 km9-1200:18:38,96
8NAYDENKO ALLA (184) RUSSIADR4 (4-Dog rig) - 4,6 km9-800:18:21,80
15HORŇÁKOVÁ PETRA (371) SLOVAKIADSW1 (1-Dog scooter women) - 3,8 km20-1500:25:59,22
4NEŠNĚROVÁ DAGMAR (173) CZECH REPUBLICDR4 (4-Dog rig) - 4,6 km9-400:17:32,84
5PULLIN VICKIE (181) GREAT BRITANDR4 (4-Dog rig) - 4,6 km9-500:17:50,48
6DAUJOTIENE INDRE (191) LITHUANIADR4 (4-Dog rig) - 4,6 km9-600:17:54,25
14BOILLAT SEVEINE (362) SWITZERLANDDSW1 (1-Dog scooter women) - 3,8 km20-1400:20:31,56
3TRACZ IGOR (179) POLANDDR4 (4-Dog rig) - 4,6 km9-300:17:31,69
14GETTEL JUSTYNA (166) POLANDDR6 (6-Dog rig) - 6,3 km8-1400:54:07,04
2SORUM KJELL (175) NORWAYDR4 (4-Dog rig) - 4,6 km9-200:17:26,21
11SCHUMET NUŠA (377) SLOVENIADSW1 (1-Dog scooter women) - 3,8 km20-1100:16:13,86
12KOTULIAKOVÁ MARIANA (367) SLOVAKIADSW1 (1-Dog scooter women) - 3,8 km20-1200:16:32,41
1MENCÁK JIŘÍ (186) CZECH REPUBLICDR4 (4-Dog rig) - 4,6 km9-100:17:19,35
13LOVSTUEN ANNE MARTE (375) NORWAYDSW1 (1-Dog scooter women) - 3,8 km20-1300:16:40,31
9HALÁSOVÁ DANA (365) SLOVAKIADSW1 (1-Dog scooter women) - 3,8 km20-900:16:07,93
10KÖCHER JASMIN (374) FINLANDDSW1 (1-Dog scooter women) - 3,8 km20-1000:16:13,19
7LIPPONEN SANNA (369) FINLANDDSW1 (1-Dog scooter women) - 3,8 km20-700:16:02,44
8SCHIOTZ ELISE (366) NORWAYDSW1 (1-Dog scooter women) - 3,8 km20-800:16:03,50
6GRÖNBERG SUSSIE (364) SWEDENDSW1 (1-Dog scooter women) - 3,8 km20-600:15:25,81
5OHNSTAD ANN ELISABETH (370) NORWAYDSW1 (1-Dog scooter women) - 3,8 km20-500:15:15,63
4NIVALA MAIJA (361) FINLANDDSW1 (1-Dog scooter women) - 3,8 km20-400:14:57,39
3KUŘÍKOVÁ VÁCLAVA (373) CZECH REPUBLICDSW1 (1-Dog scooter women) - 3,8 km20-300:14:40,14
2NAVRÁTILOVÁ VERONIKA (363) CZECH REPUBLICDSW1 (1-Dog scooter women) - 3,8 km20-200:14:30,00
1ŠTĚPÁNKOVÁ MARTINA (368) CZECH REPUBLICDSW1 (1-Dog scooter women) - 3,8 km20-100:14:12,94
21VAN BRUSSEL TIM (357) BELGIUMDSM1 (1-Dog scooter men) - 3,8 km19-2100:23:39,34
20WYSOCKI KONRAD (359) POLANDDSM1 (1-Dog scooter men) - 3,8 km19-2000:22:31,50
19HANKS DAN (350) UNITED STATESDSM1 (1-Dog scooter men) - 3,8 km19-1900:20:02,97
13SLUSARZ JERZY (170) POLANDDR6 (6-Dog rig) - 6,3 km8-1300:29:11,18
18MINORI MATTIA (354) ITALYDSM1 (1-Dog scooter men) - 3,8 km19-1800:18:04,63
17REMMERS TIMO (355) GERMANYDSM1 (1-Dog scooter men) - 3,8 km19-1700:17:39,44
12RIETKERK ROLF (172) GERMANYDR6 (6-Dog rig) - 6,3 km8-1200:27:03,72
16RÖNNBERG ULF (342) SWEDENDSM1 (1-Dog scooter men) - 3,8 km19-1600:16:33,37
11ALEMANNO SANCHEZ FRANCISCO J. (164) SPAINDR6 (6-Dog rig) - 6,3 km8-1100:25:47,37
15OTBETKIN PAVEL (331) RUSSIADSM1 (1-Dog scooter men) - 3,8 km19-1500:15:39,89
13IMIOLCZYK NIKOLAS (345) POLANDDSM1 (1-Dog scooter men) - 3,8 km19-1300:15:21,69
9HARTMANN THOMAS (168) GERMANYDR6 (6-Dog rig) - 6,3 km8-900:25:06,49
14IMIOŁCZYK KRZYSZTOF (332) POLANDDSM1 (1-Dog scooter men) - 3,8 km19-1400:15:30,49
12ZVILNA ALENS (360) LATVIADSM1 (1-Dog scooter men) - 3,8 km19-1200:15:18,69
7KUPEZAK LUDOVIC (163) FRANCEDR6 (6-Dog rig) - 6,3 km8-700:24:52,08
10VÁLKOVÁ RENATA (171) CZECH REPUBLICDR6 (6-Dog rig) - 6,3 km8-1000:25:30,75
9JAKOBSONS ARTURS (333) LATVIADSM1 (1-Dog scooter men) - 3,8 km19-900:14:58,98
10KARLSSON MAGNUS (336) SWEDENDSM1 (1-Dog scooter men) - 3,8 km19-1000:15:08,01
6REGULI JAKUB (157) SLOVAKIADR6 (6-Dog rig) - 6,3 km8-600:24:51,94
8CORELL MARTIN KORSMO (347) NORWAYDSM1 (1-Dog scooter men) - 3,8 km19-800:14:57,79
11SPILKA KRYŠTOF (356) CZECH REPUBLICDSM1 (1-Dog scooter men) - 3,8 km19-1100:15:08,63
7KIISKI PETRI (344) FINLANDDSM1 (1-Dog scooter men) - 3,8 km19-700:14:48,77
5DE BACKER GUNTER (165) BELGIUMDR6 (6-Dog rig) - 6,3 km8-500:24:19,04
4HÖGBERG MIKAEL (158) SWEDENDR6 (6-Dog rig) - 6,3 km8-400:24:15,03
5JURVELIN VESA-PEKKA (352) FINLANDDSM1 (1-Dog scooter men) - 3,8 km19-500:14:40,35
6VANČURA VÁCLAV (340) CZECH REPUBLICDSM1 (1-Dog scooter men) - 3,8 km19-600:14:40,90
4NOTKO TUOMAS (339) FINLANDDSM1 (1-Dog scooter men) - 3,8 km19-400:14:29,15
2STETTLER FABIO (160) SWITZERLANDDR6 (6-Dog rig) - 6,3 km8-200:23:57,04
3VILCHEZ MADRID ENRIQUE (358) SPAINDSM1 (1-Dog scooter men) - 3,8 km19-300:14:23,62
3WIRZ PATRICK (169) SWITZERLANDDR6 (6-Dog rig) - 6,3 km8-300:24:03,28
2ŽENÍŠEK MICHAL (343) CZECH REPUBLICDSM1 (1-Dog scooter men) - 3,8 km19-200:14:11,50
1SINDING-LARSEN VIKTOR (338) NORWAYDSM1 (1-Dog scooter men) - 3,8 km19-100:14:09,57
1MÄKIAHO ANTTI (161) FINLANDDR6 (6-Dog rig) - 6,3 km8-100:23:12,80
9BOBER WIKTORIA (138) POLANDDBWJ (Bikejoring women junior) - 4,6 km6-900:27:05,96
18SIGNORETTI CINZIA (113) ITALYDBWV (Bikejoring women veteran) - 6,3 km4-1800:52:09,34
7DERVO AGNES THERESE (135) NORWAYDBWJ (Bikejoring women junior) - 4,6 km6-700:24:44,30
8JÍLKOVÁ ZUZANA (132) CZECH REPUBLICDBWJ (Bikejoring women junior) - 4,6 km6-800:24:57,32
5TREMBLAY STEPHANIE (134) CANADADBWJ (Bikejoring women junior) - 4,6 km6-500:22:39,74
6LANGLIE HELENE MIDTLIEN (137) NORWAYDBWJ (Bikejoring women junior) - 4,6 km6-600:22:40,70
4DE BRUIN FLEUR (139) NETHERLANDSDBWJ (Bikejoring women junior) - 4,6 km6-400:20:52,49
3HALL-ROSU ANCA (133) GREAT BRITANDBWJ (Bikejoring women junior) - 4,6 km6-300:20:05,31
2SJÖLUND MAJA (136) SWEDENDBWJ (Bikejoring women junior) - 4,6 km6-200:19:13,93
1LIPPONEN JONNA (131) FINLANDDBWJ (Bikejoring women junior) - 4,6 km6-100:18:57,72
11SLUSARZ JERZY (153) POLANDDR8 (8-Dog rig) - 6,3 km7-1100:26:20,17
16FREITAS CAMACHO ELLYN (111) GREAT BRITANDBWV (Bikejoring women veteran) - 6,3 km4-1600:40:11,49
15GEISER PATRICIA (118) SWITZERLANDDBWV (Bikejoring women veteran) - 6,3 km4-1500:39:44,98
17WILLIAMS ANNA (114) GREAT BRITANDBWV (Bikejoring women veteran) - 6,3 km4-1700:41:29,59
9OBERHEIM JÜRGEN (152) GERMANYDR8 (8-Dog rig) - 6,3 km7-900:25:13,18
10TOTH ATTILA (155) HUNGARYDR8 (8-Dog rig) - 6,3 km7-1000:25:31,65
6JOHANSEN TRULS (129) NORWAYDBMJ (Bikejoring men junior) - 4,6 km5-600:21:01,61
5MÄKINEN EEMELI (127) FINLANDDBMJ (Bikejoring men junior) - 4,6 km5-500:20:35,42
4JANISZ JAKUB (126) POLANDDBMJ (Bikejoring men junior) - 4,6 km5-400:19:44,47
8FATEEV MIKHAIL (143) RUSSIADR8 (8-Dog rig) - 6,3 km7-800:25:02,26
3HILLESTAD ANDRÉ BOYSEN (124) NORWAYDBMJ (Bikejoring men junior) - 4,6 km5-300:19:24,19
1HARBY JORGEN (128) NORWAYDBMJ (Bikejoring men junior) - 4,6 km5-100:18:47,96
2BERGLUND AXEL (125) SWEDENDBMJ (Bikejoring men junior) - 4,6 km5-200:18:52,07
7BAUMANN GERHARD (148) GERMANYDR8 (8-Dog rig) - 6,3 km7-700:24:41,47
13GODDARD-JONES CHANTELLE (102) GREAT BRITANDBWV (Bikejoring women veteran) - 6,3 km4-1300:32:05,96
14BRUVERE INGUNA (109) LATVIADBWV (Bikejoring women veteran) - 6,3 km4-1400:32:22,82
10MIKKONEN-KALPIO TUIRE (105) FINLANDDBWV (Bikejoring women veteran) - 6,3 km4-1000:31:07,81
12JASICZAK KRYSTYNA (119) POLANDDBWV (Bikejoring women veteran) - 6,3 km4-1200:31:54,24
6MARTIN JOSE (146) FRANCEDR8 (8-Dog rig) - 6,3 km7-600:24:28,72
11NOWROTH JUSTYNA (122) POLANDDBWV (Bikejoring women veteran) - 6,3 km4-1100:31:13,23
8KERSUZAN ANNABELLE (103) FRANCEDBWV (Bikejoring women veteran) - 6,3 km4-800:30:06,23
9WIRZ BARBARA (123) SWITZERLANDDBWV (Bikejoring women veteran) - 6,3 km4-900:30:28,58
5COUVELARD DOMINIQUE (142) FRANCEDR8 (8-Dog rig) - 6,3 km7-500:24:12,34
7FOLCO CHIARA (101) ITALYDBWV (Bikejoring women veteran) - 6,3 km4-700:29:43,59
4BLIUJUS GUBERTAS (149) LITHUANIADR8 (8-Dog rig) - 6,3 km7-400:24:06,56
6JÄGER TANJA (120) GERMANYDBWV (Bikejoring women veteran) - 6,3 km4-600:28:42,05
5HARMS CARLIEN (112) NETHERLANDSDBWV (Bikejoring women veteran) - 6,3 km4-500:27:04,87
3HALME VILLE (147) FINLANDDR8 (8-Dog rig) - 6,3 km7-300:23:42,02
4MURAVSKAIA SVETLANA (106) RUSSIADBWV (Bikejoring women veteran) - 6,3 km4-400:26:28,52
3SUCHÁ LINDA (108) CZECH REPUBLICDBWV (Bikejoring women veteran) - 6,3 km4-300:26:06,20
2JADSTEN PATRIK (144) SWEDENDR8 (8-Dog rig) - 6,3 km7-200:23:28,98
1ERLEBACHOVÁ ILONA (110) CZECH REPUBLICDBWV (Bikejoring women veteran) - 6,3 km4-100:25:00,20
2STEEB URSULA (107) GERMANYDBWV (Bikejoring women veteran) - 6,3 km4-200:25:06,80
19JAKOB KONRAD (78) CHILEDBMV (Bikejoring men veteran) - 6,3 km3-1900:36:24,96
1LEHTOMÄKI VESA-PEKKA (145) FINLANDDR8 (8-Dog rig) - 6,3 km7-100:23:09,56
18BOGOVIČ BOJAN (88) SLOVENIADBMV (Bikejoring men veteran) - 6,3 km3-1800:32:23,06
16SALVADO TEJEDOR ROBERTO (99) SPAINDBMV (Bikejoring men veteran) - 6,3 km3-1600:30:21,94
17DINGEMANS PETER (93) BELGIUMDBMV (Bikejoring men veteran) - 6,3 km3-1700:30:22,58
15ANGULO VALLEJO IBAN (87) SPAINDBMV (Bikejoring men veteran) - 6,3 km3-1500:29:51,60
14DAGUERRE SYLVAIN (83) CANADADBMV (Bikejoring men veteran) - 6,3 km3-1400:27:45,65
11CHARMILLOT THIERRY (89) SWITZERLANDDBMV (Bikejoring men veteran) - 6,3 km3-1100:26:22,88
13DE BRUIN ROB (91) NETHERLANDSDBMV (Bikejoring men veteran) - 6,3 km3-1300:27:20,09
8GALLINO FABRIZIO (77) ITALYDBMV (Bikejoring men veteran) - 6,3 km3-800:25:56,24
9CHOVANEC MICHAEL (84) CZECH REPUBLICDBMV (Bikejoring men veteran) - 6,3 km3-900:26:17,44
12HES MARTIN (80) CZECH REPUBLICDBMV (Bikejoring men veteran) - 6,3 km3-1200:26:39,77
10KLEINBERGS RAIMONDS (96) LATVIADBMV (Bikejoring men veteran) - 6,3 km3-1000:26:19,71
7LANDAU THOMAS (97) GERMANYDBMV (Bikejoring men veteran) - 6,3 km3-700:25:37,38
6SCHLICHTING NOEL (75) FRANCEDBMV (Bikejoring men veteran) - 6,3 km3-600:25:23,57
4CRETTENAND DOMINIK (76) SWITZERLANDDBMV (Bikejoring men veteran) - 6,3 km3-400:25:06,12
2FROGER FREDERIC (86) FRANCEDBMV (Bikejoring men veteran) - 6,3 km3-200:24:24,62
5KARAŠKA RIDAS (95) LITHUANIADBMV (Bikejoring men veteran) - 6,3 km3-500:25:09,81
3LEHNER DIRK (98) GERMANYDBMV (Bikejoring men veteran) - 6,3 km3-300:24:32,93
1JADSTEN PATRIK (79) SWEDENDBMV (Bikejoring men veteran) - 6,3 km3-100:24:22,13
31VAVRÚŠOVÁ SILVIA (70) SLOVAKIADBW (Bikejoring women elite) - 6,3 km2-3100:36:22,90
30STRANDBERG SILVIA (69) POLANDDBW (Bikejoring women elite) - 6,3 km2-3000:34:51,51
29VERMOT MELANIE (72) SWITZERLANDDBW (Bikejoring women elite) - 6,3 km2-2900:32:13,42
27GUINEA AMAIA (59) SPAINDBW (Bikejoring women elite) - 6,3 km2-2700:30:34,94
24WEILENMANN LENA (71) SWITZERLANDDBW (Bikejoring women elite) - 6,3 km2-2400:29:12,94
26KOTULIAKOVÁ MARIANA (64) SLOVAKIADBW (Bikejoring women elite) - 6,3 km2-2600:30:24,18
20PAWŁOWSKA BEATA (56) POLANDDBW (Bikejoring women elite) - 6,3 km2-2000:28:54,70
22LIIMATAINEN HEIDI (65) FINLANDDBW (Bikejoring women elite) - 6,3 km2-2200:29:01,29
28BOILLAT SEVEINE (42) SWITZERLANDDBW (Bikejoring women elite) - 6,3 km2-2800:30:42,86
19MÜHLEHNER TAMARA (66) AUSTRIADBW (Bikejoring women elite) - 6,3 km2-1900:28:42,98
16KALAT JOLANTA (61) POLANDDBW (Bikejoring women elite) - 6,3 km2-1600:27:59,54
25ŠTÍPALOVÁ HANA (68) CZECH REPUBLICDBW (Bikejoring women elite) - 6,3 km2-2500:30:19,89
21BARRUFET ALEMANY MARTA (39) SPAINDBW (Bikejoring women elite) - 6,3 km2-2100:28:54,72
17ALMQVIST ODA FOSS (57) NORWAYDBW (Bikejoring women elite) - 6,3 km2-1700:28:08,23
15FRELICH PAULINA (58) POLANDDBW (Bikejoring women elite) - 6,3 km2-1500:27:42,82
18OHNSTAD ANN ELISABETH (55) NORWAYDBW (Bikejoring women elite) - 6,3 km2-1800:28:11,84
30DOBROWOLSKI RAFAL (21) POLANDDBM (Bikejoring men elite) - 6,3 km1-3000:58:40,34
13IGNATIUS TANJA (52) FINLANDDBW (Bikejoring women elite) - 6,3 km2-1300:26:55,83
14KORSBY ANNICA (53) SWEDENDBW (Bikejoring women elite) - 6,3 km2-1400:26:58,59
11KLEINBERGA GINTA (62) LATVIADBW (Bikejoring women elite) - 6,3 km2-1100:26:28,39
23LUTNEAS MATHILDE (47) NORWAYDBW (Bikejoring women elite) - 6,3 km2-2300:29:08,84
9KOLOMIIETS NADIA (63) UKRAINEDBW (Bikejoring women elite) - 6,3 km2-900:26:18,05
7KUČEROVÁ HANA (54) CZECH REPUBLICDBW (Bikejoring women elite) - 6,3 km2-700:25:55,53
8BIL MARJOLEIN (41) NETHERLANDSDBW (Bikejoring women elite) - 6,3 km2-800:26:14,96
10DRASLAROVÁ JANA (44) CZECH REPUBLICDBW (Bikejoring women elite) - 6,3 km2-1000:26:26,82
5MANSIKKASALO-JURVELIN KATI (48) FINLANDDBW (Bikejoring women elite) - 6,3 km2-500:25:30,10
12DARDINIER MARIE (43) FRANCEDBW (Bikejoring women elite) - 6,3 km2-1200:26:47,58
6PULLIN VICKIE (50) GREAT BRITANDBW (Bikejoring women elite) - 6,3 km2-600:25:41,09
3JARECKA AGNIESZKA (45) POLANDDBW (Bikejoring women elite) - 6,3 km2-300:25:25,96
4FULLERINGER ANNE (51) FRANCEDBW (Bikejoring women elite) - 6,3 km2-400:25:28,79
29LEONARD JAMES (17) GREAT BRITANDBM (Bikejoring men elite) - 6,3 km1-2900:39:44,87
28LOBOS MASSIF LUIS ALBERTO (9) CHILEDBM (Bikejoring men elite) - 6,3 km1-2800:39:44,13
1PRINS JULIA-ANNA (49) GERMANYDBW (Bikejoring women elite) - 6,3 km2-100:24:56,90
2BERGMAN HANNA (40) SWEDENDBW (Bikejoring women elite) - 6,3 km2-200:25:10,39
27FORNI ANDREA (22) ITALYDBM (Bikejoring men elite) - 6,3 km1-2700:36:18,05
25LUKASZEWSKI BARTOSZ (31) POLANDDBM (Bikejoring men elite) - 6,3 km1-2500:28:48,63
26HALÁS IVAN (18) SLOVAKIADBM (Bikejoring men elite) - 6,3 km1-2600:29:06,82
24JAKUBOWSKI LUKASZ (27) POLANDDBM (Bikejoring men elite) - 6,3 km1-2400:28:40,11
22WEILENMANN LARS (37) SWITZERLANDDBM (Bikejoring men elite) - 6,3 km1-2200:27:41,10
23PRUVOST YOHAN (34) FRANCEDBM (Bikejoring men elite) - 6,3 km1-2300:27:44,31
20PIEKARSKI PAWEL (33) POLANDDBM (Bikejoring men elite) - 6,3 km1-2000:26:35,27
21BUKHINSKIY EDUARD (19) RUSSIADBM (Bikejoring men elite) - 6,3 km1-2100:27:13,03
17STOLAN-THORESEN JORGEN (16) NORWAYDBM (Bikejoring men elite) - 6,3 km1-1700:26:09,53
19FITZGERALD DANIEL (2) GREAT BRITANDBM (Bikejoring men elite) - 6,3 km1-1900:26:22,46
15LIPPONEN JUHA (6) FINLANDDBM (Bikejoring men elite) - 6,3 km1-1500:25:39,02
14BURASHOV ALEXEI (15) RUSSIADBM (Bikejoring men elite) - 6,3 km1-1400:25:07,98
16ZUBLER URS (29) SWITZERLANDDBM (Bikejoring men elite) - 6,3 km1-1600:25:46,77
13JOHANSSON ANDERS (28) SWEDENDBM (Bikejoring men elite) - 6,3 km1-1300:25:02,48
12DŁUGOŁĘCKI MAREK (14) POLANDDBM (Bikejoring men elite) - 6,3 km1-1200:24:56,12
18ERIKSSON JOHN (8) SWEDENDBM (Bikejoring men elite) - 6,3 km1-1800:26:15,49
7LEMOIGNE ANTONY (7) FRANCEDBM (Bikejoring men elite) - 6,3 km1-700:24:33,04
11SCHUMET EDVARD (35) SLOVENIADBM (Bikejoring men elite) - 6,3 km1-1100:24:55,35
10SMETTE KNUT HARALD (36) NORWAYDBM (Bikejoring men elite) - 6,3 km1-1000:24:54,96
8RICKARDSSON BJARNE (12) SWEDENDBM (Bikejoring men elite) - 6,3 km1-800:24:35,20
4DUČÁK MARCEL (1) SLOVAKIADBM (Bikejoring men elite) - 6,3 km1-400:23:42,82
6KLÁR MARTIN (10) CZECH REPUBLICDBM (Bikejoring men elite) - 6,3 km1-600:23:57,42
3HUBER DANIEL (26) AUSTRIADBM (Bikejoring men elite) - 6,3 km1-300:23:36,18
9TRACZ IGOR (4) POLANDDBM (Bikejoring men elite) - 6,3 km1-900:24:39,78
5ROZHKO BORIS (3) RUSSIADBM (Bikejoring men elite) - 6,3 km1-500:23:44,99
1CARRASCO CARRERO VICTOR (20) SPAINDBM (Bikejoring men elite) - 6,3 km1-100:23:10,74
2SINDING-LARSEN VIKTOR (5) NORWAYDBM (Bikejoring men elite) - 6,3 km1-200:23:29,65
(483)
Photo - Day 1
Photo - Day 2, 3

Zdjęcia:
godz: 14`36`54

godz: 14`36`46

Komentuj zawody na żywo!
  www.datasport.pl[email protected],   Marek Zieliński  tel. 602722968