XVII Lubieszowski Cross

1 min refreshment / Zawartość strony jest odświeżana co 1 minutę !

Lubieszów

24-25 marca 2018 r

Choose:      Nr: Nazwisko:    
Download (do pobrania): Lista Startowa 24 marca   Wyniki Dzień 1   Lista Startowa 25 marca   Wyniki Dzień 2   Wyniki sztafet CC   Wyniki sztafet MIX  
The latest on finish line/Ostatnio przekroczyli metę
Pos Name (Nr) City Team. Klasa Ranking Time
12STEFANEK IWONA (889) CZE-MIPP HAPPY DOG - 2,5 K20-1201:10:57,40
1MIREK WALDEMAR (864) CZE-MIPP Rollpulka - 2,5 K17-100:24:50,81
4GRZECZYŃSKA MONIKA (893) POLAREXPP Rollpulka - 2,5 K17-400:49:46,58
11MOJ ANNA (SS2) (883) KSPZ POLAREXPP HAPPY DOG - 2,5 K20-1100:43:53,56
10RADŁOWSKA ANNA (887) CZE-MIPP HAPPY DOG - 2,5 K20-1000:39:22,90
9MIREK WALDEMAR (882) CZE-MIPP HAPPY DOG - 2,5 K20-900:30:25,91
8KITA LESZEK (879) CZE-MIPP HAPPY DOG - 2,5 K20-800:27:53,51
8HECZKO STANISLAV (871) DECINPP PSDS - 350 M18-800:03:16,83
7WYSOCKI KONRAD (880) KS ALASKAPP HAPPY DOG - 2,5 K20-700:22:43,55
5STARCZEWSKA DOROTA (876) KPZ SFORAPP PSDM - 350 M19-500:01:44,50
6WOJTASIAK GRZEGORZ (885) WATAHA PÓŁNOCYPP HAPPY DOG - 2,5 K20-600:18:49,44
5GETTEL JUSTYNA (884) KS ALASKAPP HAPPY DOG - 2,5 K20-500:18:47,03
2HECZKO GABRIELA (796) DECINPP CCMLK - 2,5 KM11-200:30:30,80
4ŚWIĘTEK TOMASZ (888) WATAHAPP HAPPY DOG - 2,5 K20-400:18:41,01
4RESZKA JAN (877) KSIP ZORZAPP PSDM - 350 M19-400:01:40,33
6CHOTOWICKA LENA (874) UKS SOKOLIKPP PSDM - 350 M19-600:01:47,76
7KASPERCZYK AGATA (867) KSPZ POLAREXPP PSDS - 350 M18-700:01:28,66
3ŚWIDERSKA MICHALINA (873) GREYPP PSDM - 350 M19-300:01:28,25
1KUDER TOMASZ (797) NZPP CCMLM - 2,5 KM12-100:25:29,77
2WOJTASIAK MARCEL (875) WATAHA PÓŁNOCYPP PSDM - 350 M19-200:01:26,57
3PABIAN KATARZYNA (881) NZPP HAPPY DOG - 2,5 K20-300:14:05,72
6KUDER ADRIANNA (872) NZPP PSDS - 350 M18-600:01:28,00
2RYCHWALSKA AGNIESZKA (886) SZYBCY I WŚCIEKLIPP HAPPY DOG - 2,5 K20-200:13:30,17
1MAC WOJCIECH (890) NOME RZESZÓWPP HAPPY DOG - 2,5 K20-100:12:59,87
1DYRGA ROKSANA (795) UKS SOKOLIKPP CCMLK - 2,5 KM11-100:25:35,41
1MROCZEK GABRIELA (798) UKS SOKOLIKPP CCJMK - 2,5 KM13-100:26:06,41
5KARASIŃSKI BARTOSZ (869) KSIP ZORZAPP PSDS - 350 M18-500:01:16,27
4GĄSIOR MAŁGORZATA (868) CZE-MIPP PSDS - 350 M18-400:01:15,90
10KITA MAŁGORZATA (716) CZE-MIPP D2 - 3,7 KM2-1000:44:09,71
3RUTKOWSKI TYMOTEUSZ (865) KSIP ZORZAPP PSDS - 350 M18-300:01:12,16
2RESZKA IGOR (866) KSIP ZORZAPP PSDS - 350 M18-200:01:12,11
1CHOTOWICKA MARTYNA (870) UKS SOKOLIKPP PSDS - 350 M18-100:01:06,61
1WNOROWSKA MATYLDA (878) GREYPP PSDM - 350 M19-100:01:05,89
3SZUMA EMILIA (891) NZPP Rollpulka - 2,5 K17-300:32:40,54
2BIENIEK GABRIELA (863) CZE-MIPP Rollpulka - 2,5 K17-200:27:04,52
17NOWIK KARINA (737) NZPP D0 - 3,7 KM4-1700:28:23,92
16KOTYŚ KATARZYNA (729) KSPZ POLAREXPP D0 - 3,7 KM4-1600:27:43,20
3BŁACH AGNIESZKA (710) CZE-MIPP D2 - 3,7 KM2-300:20:52,08
9WYDRA GRZEGORZ (709) WATAHAPP D2 - 3,7 KM2-900:26:46,51
8RADŁOWSKI TOMASZ (711) CZE-MIPP D2 - 3,7 KM2-800:26:02,83
7PAJĄK TOMASZ (*) (715) CZE-MIPP D2 - 3,7 KM2-700:25:55,91
3LENART NATALIA (719) KSPZ POLAREXPP D1 - 3,7 KM3-300:25:57,76
15KRZEMIŃSKA MAŁGORZATA (731) KS ALASKAPP D0 - 3,7 KM4-1500:25:01,16
5KITA DOROTA (714) CZE-MIPP D2 - 3,7 KM2-500:23:29,65
14BAJDA WOJCIECH (736) NZPP D0 - 3,7 KM4-1400:22:05,19
4RADŁOWSKI ROMAN (*) (712) CZE-MIPP D2 - 3,7 KM2-400:22:42,71
2KARASIŃSKI JAKUB (718) KSIP ZORZAPP D1 - 3,7 KM3-200:21:44,59
1RESZKA DAMIAN (717) KSIP ZORZAPP D1 - 3,7 KM3-100:19:47,66
5SCHONOVA LUCIE (724) HANACKY MUSHERS CLUBPP D0 - 3,7 KM4-500:16:28,77
2WAŚKOWSKI MIKOŁAJ (713) CZE-MIPP D2 - 3,7 KM2-200:19:14,05
1STAWOWCZYK WALDEMAR (708) WATAHAPP D2 - 3,7 KM2-100:18:24,28
12KRZEWINA KATARZYNA (726) NZPP D0 - 3,7 KM4-1200:18:04,90
6KOOLE BIANCA (789) NETHERLANDSPP D2 - 3,7 KM2-600:23:45,49
13FIRLIT MAGDALENA (733) CZE-MIPP D0 - 3,7 KM4-1300:19:02,83
9BŁACH AGNIESZKA (721) CZE-MIPP D0 - 3,7 KM4-900:17:03,09
11RYCHWALSKA AGNIESZKA (722) SZYBCY I WŚCIEKLIPP D0 - 3,7 KM4-1100:17:38,96
6SOBÓL-ZEPCHŁO BEATA (735) KPZ SFORAPP D0 - 3,7 KM4-600:16:36,00
10BURY MAREK (734) NOME RZESZÓWPP D0 - 3,7 KM4-1000:17:11,80
7MAYER MICHAL (725) SOKOL MAXICKYPP D0 - 3,7 KM4-700:16:39,75
16DOBROWOLSKI RAFAŁ (747) WILD DOGS TEAMPP SC1 - 3,7 KM5-1600:35:41,71
8PAJĄK ZUZANNA (720) CZE-MIPP D0 - 3,7 KM4-800:16:42,72
15DOBROWOLSKA MONIKA (742) WILD DOGS TEAMPP SC1 - 3,7 KM5-1500:35:06,80
4MILATOVA GABRIELA (723) MUSHING TEAM OSTRAVAPP D0 - 3,7 KM4-400:15:44,62
14KAMIŃSKA OLIWIA (*) (758) KSIP ZORZAPP SC1 - 3,7 KM5-1400:31:22,03
2WINDYŚ KRZYSZTOF (738) WATAHA PÓŁNOCYPP D0 - 3,7 KM4-200:15:07,61
3JARECKA AGNIESZKA (727) TRANGOPP D0 - 3,7 KM4-300:15:34,54
1KAŁAT JOLANTA (730) KSIP ZORZAPP D0 - 3,7 KM4-100:14:56,47
13SCHONOVA LUCIE (748) HANACKY MUSHERS CLUBPP SC1 - 3,7 KM5-1300:24:55,22
14PAJĄK TOMASZ (SS1) (811) CZE-MIPP CCM - 5,2 KM14-1400:55:08,95
11CIHLAROVA NATALIE (745) MUSHING TEAM OSTRVAPP SC1 - 3,7 KM5-1100:23:58,16
12BIELA-WOJTASIAK PAULINA (756) WATAHA PÓŁNOCYPP SC1 - 3,7 KM5-1200:24:10,75
10WYSOCKI KONRAD (743) KS ALASKAPP SC1 - 3,7 KM5-1000:21:44,23
9JUREK WERONIKA (750) UKS SOKOLIKPP SC1 - 3,7 KM5-900:21:21,18
13JAWORSKI ARTUR (SS2) (801) KPZ SFORAPP CCM - 5,2 KM14-1300:46:09,25
8MACALIK DOMINIKA (751) NZPP SC1 - 3,7 KM5-800:20:01,91
12MIREK WALDEMAR (SS2) (814) CZE-MIPP CCM - 5,2 KM14-1200:43:22,53
7KLABISZ GRZEGORZ (749) KSPZ POLAREXPP SC1 - 3,7 KM5-700:18:51,33
11WIERCIGROCH ADAM (SS2) (803) KPZ SFORAPP CCM - 5,2 KM14-1100:39:33,02
10JARCZYŃSKI PIOTR (807) WATAHA PÓŁNOCYPP CCM - 5,2 KM14-1000:37:26,85
5ZELLMER DANIELA (741) NSSV DEUTSCHLANDPP SC1 - 3,7 KM5-500:16:36,49
6KAŁAT JOLANTA (753) KSIP ZORZAPP SC1 - 3,7 KM5-600:16:43,88
4KOTULIAKOVA MARIANA (755) SHT HANISKAPP SC1 - 3,7 KM5-400:16:18,59
7CHROSTEK KACPER (JR) (809) UKS SOKOLIKPP CCM - 5,2 KM14-700:32:58,84
8GADZIOMSKI BARTOSZ (808) BIAŁY KIEŁPP CCM - 5,2 KM14-800:33:11,83
9JANISZ KRZYSZTOF (SS1) (804) DOLINA NOTECIPP CCM - 5,2 KM14-900:33:25,48
6KOWALCZYK SEBASTIAN (799) WATACHA PÓŁNOCYPP CCM - 5,2 KM14-600:32:45,50
3IMIOŁCZYK KZYSZTOF (754) SZYBCY I WŚCIEKLIPP SC1 - 3,7 KM5-300:15:49,48
7SAWICKA ANNA (SS1) (784) KPZ SFORAPP CCK - 5,2 KM10-700:51:25,74
6BAKALARZ-WÓJCIK TERESA (SS1) (785) KPZ SFORAPP CCK - 5,2 KM10-600:48:31,67
2BURY MAREK (752) NOME RZESZÓWPP SC1 - 3,7 KM5-200:15:39,02
5KOŁODZIEJ ADAM (813) WATAHA PÓŁNOCYPP CCM - 5,2 KM14-500:31:43,06
4NAVRATIL JAROSLAV (SS2) (805) MUSHING TEAM OSTRAVAPP CCM - 5,2 KM14-400:30:32,71
3PALUCH MIECZYSŁAW (JR) (802) UKS SOKOLIKPP CCM - 5,2 KM14-300:30:18,48
1ŚMIAŁKOWSKI RAFAŁ (744) SZYBCY I WŚCIEKLIPP SC1 - 3,7 KM5-100:14:54,76
2WNOROWSKI STEFAN (SS1) (800) GREYPP CCM - 5,2 KM14-200:28:58,05
1DASKO MILAN (SS2) (812) MUSHER KLUB TRENCINPP CCM - 5,2 KM14-100:27:36,23
5OBLAS MAGDALENA (786) KSPZ POLAREXPP CCK - 5,2 KM10-500:41:55,93
4BIENIEK GABRIELA (SS1) (791) CZE-MIPP CCK - 5,2 KM10-400:41:46,63
5GRZECZYŃSKA MONIKA (759) KSPZ POLAREXPP C0 - 5,2 KM6-500:59:51,57
2MILEWSKA BEATA (793) UKS SOKOLIKPP CCK - 5,2 KM10-200:34:28,27
9KOWALCZYK TOMASZ (766) KPZ SFORAPP C1 - 5,2 KM7-900:58:04,89
4FRĄSZCZAK KATARZYNA (762) KS SILESIA EXTREMEPP C0 - 5,2 KM6-400:52:51,57
1ŁUBIANKA JULITA (790) KSPZ GREYPP CCK - 5,2 KM10-100:29:51,09
3TKACZ-CZEMPIEL KATARZYNA (760) NZPP C0 - 5,2 KM6-300:49:40,23
10BAJER ANNA (894) SZYBCY I WŚCIEKLIPP BJK - 5,2 KM16-1000:30:22,86
8CZORNYJ DANIEL (774) KSIP ZORZAPP C1 - 5,2 KM7-800:36:15,15
6STAWOWCZYK WALDEMAR (768) WATAHAPP C1 - 5,2 KM7-600:28:54,46
7GRENZNER BRANISLAV (765) SHT HANISKAPP C1 - 5,2 KM7-700:29:02,96
4MOJ JACEK (778) KSPZ POLAREXPP B0 - 5,2 KM8-400:54:18,94
2GADZIOMSKI BARTOSZ (763) BIAŁY KIEŁPP C0 - 5,2 KM6-200:27:27,45
4KAPSA GRAŻYNA (772) WATAHA PÓŁNOCYPP C1 - 5,2 KM7-400:26:42,47
5CHOŁODY MARCIN (767) KPZ SFORAPP C1 - 5,2 KM7-500:27:05,14
3KUNERT ZBYSZEK (770) DOG ADVENTUREPP C1 - 5,2 KM7-300:24:24,50
1ZIAJA KATARZYNA (773) WATAHA PÓŁNOCYPP C1 - 5,2 KM7-100:23:50,38
3WYDRA GRZEGORZ (782) WATAHAPP B2 - 5,2 KM9-300:44:24,07
1TRACZ IGOR (764) DOLINA NOTECIPP C0 - 5,2 KM6-100:20:56,01
3GETTEL JUSTYNA (779) KS ALASKAPP B0 - 5,2 KM8-300:36:44,84
6LECYK DOBROGNIEWA (706) SILESIA EXTREMEPP A - 5,2 KM1-600:48:44,14
2WAŚKOWSKI MIROSŁAW (781) CZE-MIPP B2 - 5,2 KM9-200:33:24,49
1HECZKO ZBIGNIEW (780) DECINPP B2 - 5,2 KM9-100:30:54,18
2MAC WOJCIECH (*) (775) NOME RZESZÓWPP B0 - 5,2 KM8-200:27:56,35
5KARASIŃSKI JACEK (701) KSIP ZORZAPP A - 5,2 KM1-500:38:18,54
24KASPERCZYK ADAM (837) KSPZ POLAREXPP BJM - 5,2 KM15-2400:48:40,91
1PAJĄK TOMASZ (777) CZE-MIPP B0 - 5,2 KM8-100:25:31,11
23GRZECZYŃSKI ROBERT (NB) (842) KSPZ POLAREXPP BJM - 5,2 KM15-2300:46:49,19
22PAWLIK MICHAŁ (843) KSPZ POLAREXPP BJM - 5,2 KM15-2200:41:47,16
2RESZKA DAMIAN (704) KSIP ZORZAPP A - 5,2 KM1-200:24:55,08
16WOJTASIK AGNIESZKA (855) NZPP BJK - 5,2 KM16-1600:40:13,56
1TOMASZEWSKI MACIEJ (702) WATAHAPP A - 5,2 KM1-100:24:05,93
21BARAN ADAM (832) KSPZ POLAREXPP BJM - 5,2 KM15-2100:38:11,60
20ŚWIĄTEK TOMASZ (NB) (828) WATAHAPP BJM - 5,2 KM15-2000:36:54,70
19CZYŻEWSKI ARTUR (840) NZPP BJM - 5,2 KM15-1900:33:50,56
18SAKWIŃSKI PRZEMYSŁAW (815) WILD DOGS TEAMPP BJM - 5,2 KM15-1800:33:35,56
16BANAŚ MIROSŁAW (NB) (836) NZPP BJM - 5,2 KM15-1600:33:14,93
17ZAGÓRSKI RAFAŁ (NB) (826) NZPP BJM - 5,2 KM15-1700:33:18,60
15KARASIŃSKI JAKUB (JR) (817) KSIP ZORZAPP BJM - 5,2 KM15-1500:32:41,02
15BOBER WIKTORIA (JR) (849) UKS SOKOLIKPP BJK - 5,2 KM16-1500:32:12,02
13BYRGIEL MONIKA (JR) (850) UKS SOKOLIKPP BJK - 5,2 KM16-1300:31:41,34
11BIENIEK PAULINA (856) CZE-MIPP BJK - 5,2 KM16-1100:31:26,02
12OBLAS MAGDALENA (861) KSPZ POLAREXPP BJK - 5,2 KM16-1200:31:32,49
13KASPERCZYK MARIAN (844) KSPZ POLAREXPP BJM - 5,2 KM15-1300:29:53,31
14OSOWSKA ANNA (858) CZE-MIPP BJK - 5,2 KM16-1400:31:45,95
14BLACHA MARIUSZ (818) NZPP BJM - 5,2 KM15-1400:30:32,58
9BAJER ANNA (848) SZYBCY I WŚCIEKLIPP BJK - 5,2 KM16-900:28:48,62
8KOŁODZIEJCZYK SABINA (847) KSPZ POLAREXPP BJK - 5,2 KM16-800:28:17,06
12LOCH MACIEJ (829) KSPZ POLAREXPP BJM - 5,2 KM15-1200:27:42,46
10KAŁAT FILIP-JUNIOR (833) KPZ ZORZAPP BJM - 5,2 KM15-1000:26:59,73
11RUTKOWSKI ANDRZEJ (NB) (838) KSIP ZORZAPP BJM - 5,2 KM15-1100:27:15,95
7FILIPIAK ZUZANNA (852) WATAHA PÓŁNOCYPP BJK - 5,2 KM16-700:27:12,55
9JARCZYŃSKI PIOTR (820) WATAH PÓŁNOCYPP BJM - 5,2 KM15-900:26:24,47
5NOWROTH JUSTYNA (860) UKS SOKOLIKPP BJK - 5,2 KM16-500:25:15,12
6JANCZAK MAGDALENA (851) DOLINA NOTECIPP BJK - 5,2 KM16-600:25:33,81
4ZELLMER DANIELA (859) NSSV DEUTSCHLANDPP BJK - 5,2 KM16-400:23:35,90
7PIETRUSIAK PATRYK (NB) (835) WATAHA PÓŁNOCYPP BJM - 5,2 KM15-700:23:05,29
4ŚWIDERSKI CYPRIAN II (JR) (834) GREYPP BJM - 5,2 KM15-400:22:05,55
3KAŁAT JOLANTA (862) KSIP ZORZAPP BJK - 5,2 KM16-300:22:19,39
6TRZOSKA OSKAR (839) DOLINA NOTECIPP BJM - 5,2 KM15-600:22:30,54
3ŁUKASZEWSKI BARTOSZ (819) GREYPP BJM - 5,2 KM15-300:22:02,01
5JANISZ JAKUB (JR) (827) DOLINA NOTECIPP BJM - 5,2 KM15-500:22:09,93
2FRELICH PAULINA (846) WATAHA PÓŁNOCYPP BJK - 5,2 KM16-200:21:34,56
2DASKO MILAN (821) MUSHER KLUB TRENCINPP BJM - 5,2 KM15-200:21:01,81
1JARECKA AGNIESZKA (853) TRANGOPP BJK - 5,2 KM16-100:20:20,55
1TRACZ IGOR (831) DOLINA NOTECIPP BJM - 5,2 KM15-100:19:15,86
3LAMEN CUSHLA (SS1) (792) UKPP CCK - 5,2 KM10-300:37:13,13
3GADZIOMSKI BARTOSZ (707) BIAŁY KIEŁPP A - 5,2 KM1-300:26:10,72
4HECZKO ZBIGNIEW (703) DECINPP A - 5,2 KM1-400:31:39,41
2PIETRUSIAK PATRYK (769) WATAHA PÓŁNOCYPP C1 - 5,2 KM7-200:24:23,37
8ŚWIDERSKI CYPRIAN I (JR) (822) GREYPP BJM - 5,2 KM15-800:23:54,38
(168)
Photo - Day 1
Photo - Day 2, 3

Zdjęcia:
godz: 15`15`18

godz: 15`15`18

Komentuj zawody na żywo!
  www.datasport.pl[email protected],   Marek Zieliński  tel. 602722968