XXVII BIEG GÓRSKI NA ŚLĘŻĘ, 13. PZLA MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW W BIEGU GÓRSKIM NA KRÓTKIM DYSTANSIE

1

Twoje czasy na poszczególnych punktach pomiarowych (narastająco)

Twój czas
Ukończyłeś zawody w czasie: 00:25:26, najszybszy zawodnik ukończył ten dystans w czasie 00:25:26 a najwolniejszy w czasie 01:01:03.
Poniżej znajduje się wykres ilości osób które ukończyły swoje zmagania w poszczególnych minutach.

Twoje miejsce OPEN
Twoje miejsce wśród mężczyzn: 1, ostatni zawodnik uplasował się na miejscu: 113. Twoje miejsce znajduje się więc w pierwszych 1% stawki.

Czas w kategorii wiekowej M30

Twoje miejsce w Kategorii wiekowej
Twoje miejsce w kategorii M30: 1, ostatni zawodnik uplasował się na miejscu: 35. Twoje miejsce znajduje się więc w pierwszych 3% stawki.