I Otwarty Bieg Sejmowy o Puchar Marszałka Sejmu
Protkół dekoracji

Do dekoracji: [3] Na mecie: [184]
Msc. Nazwisko i imię (Nr) Kraj Klub Czas
1 KLECZEWSKI PIOTR (318) POL 00:18:04
2 MIKIELSKI DANIEL (8) POL 00:18:24
3 ŚWIĄTONIOWSKI TOMASZ (201) POL 1 BLTR 00:18:45
4 MICHALSKI PIOTR (64) POL 00:19:00
5 PARMEE ALEXANDER (7) POL ŻÓRAWSKI TEAM 00:19:10
6 GAWLAK DAMIAN (110) POL 00:19:31

Do dekoracji: [3] Na mecie: [120]
Msc. Nazwisko i imię (Nr) Kraj Klub Czas
1 WAŚNIEWSKA KAROLINA (179) POL BIEGIEM RADOM! 00:21:09
2 GOSPODARCZYK NATALIA (180) POL BIEGIEM RADOM! 00:21:09
3 KOSTECKA MARLENA (122) POL REMBERTÓW TEAM 00:21:21
4 ŚNIEGOSKA SANDRA (75) POL 00:21:50
5 SINKIEWICZ KATARZYNA (247) POL ZABIEGANY WOŁOMIN 00:21:51
6 KRÓLICZEK ANNA (121) POL REMBERTÓW TEAM 00:22:01

Do dekoracji: [3] Na mecie: [87]
Msc. Nazwisko i imię (Nr) Kraj Klub Czas
1 KLECZEWSKI PIOTR (318) POL 00:18:04
2 MIKIELSKI DANIEL (8) POL 00:18:24
3 ŚWIĄTONIOWSKI TOMASZ (201) POL 1 BLTR 00:18:45
4 PARMEE ALEXANDER (7) POL ŻÓRAWSKI TEAM 00:19:10
5 GAWLAK DAMIAN (110) POL 00:19:31
6 UMIASTOWSKI BARTOSZ (136) POL 00:20:22
7 JANUSZ KUBA (150) POL 00:20:29
8 SKUZA TOMASZ (338) POL DORSZ 00:20:43
9 ŚCIBIOREK BARTOSZ (324) POL 00:21:01

Do dekoracji: [3] Na mecie: [86]
Msc. Nazwisko i imię (Nr) Kraj Klub Czas
1 MICHALSKI PIOTR (64) POL 00:19:00
2 ZWIERZCHOŃ GRZEGORZ (223) POL BIEGNIJZWIERZU.PL 00:20:06
3 SNARSKI PIOTR (345) POL ADIDAS RUNNERS WARSAW 00:20:26
4 MARCINIAK GRZEGORZ (184) POL BWRUNNERS 00:20:35
5 KOZAKOWSKI MARCIN (76) POL KOZAKI 00:20:46
6 TOMCZAK MARCIN (301) POL 00:20:55

Do dekoracji: [3] Na mecie: [11]
Msc. Nazwisko i imię (Nr) Kraj Klub Czas
1 KOWALSKI ROBERT (146) POL STOKOWCZYKI TEAM 00:22:34
2 KLUJ BOGUSŁAW (148) POL BIEGAM DLA SANDRY I ROBERTA 00:23:40
3 WIĄCEK MAREK (45) POL GREEN TEAM PRACZ 00:25:02
4 CZERNECKI MAREK (125) POL 00:25:38
5 KISIEL WINCENTY (153) POL WIDŁOROGI 00:31:03
6 HULANICKI ANDRZEJ (160) POL FESTIWAL BIEGOWY 00:31:06

Do dekoracji: [3] Na mecie: [57]
Msc. Nazwisko i imię (Nr) Kraj Klub Czas
1 GOSPODARCZYK NATALIA (180) POL BIEGIEM RADOM! 00:21:09
2 ŚNIEGOSKA SANDRA (75) POL 00:21:50
3 SINKIEWICZ KATARZYNA (247) POL ZABIEGANY WOŁOMIN 00:21:51
4 AUGUSTYŃSKA-ŚMIETAŁO IWONA (60) POL BIEGAM NA TARCHOMINIE 00:22:34
5 ZAJĄC DARIA (208) POL 00:22:57
6 ZIÓŁKOWSKI RAMZA RITA RÓŻA (255) POL EASYRUNNING TEAM 00:23:46
7 FILIPOWICZ NATALIA (343) POL 00:23:48

Do dekoracji: [3] Na mecie: [57]
Msc. Nazwisko i imię (Nr) Kraj Klub Czas
1 WAŚNIEWSKA KAROLINA (179) POL BIEGIEM RADOM! 00:21:09
2 KOSTECKA MARLENA (122) POL REMBERTÓW TEAM 00:21:21
3 KRÓLICZEK ANNA (121) POL REMBERTÓW TEAM 00:22:01
4 HETMAŃSKA-WRZESZCZ JOLANTA (98) POL AKTYWNA WARSZAWA 00:22:37
5 KŁOSOWSKA-JUNKO ALEKSANDRA (183) POL REMBERTÓW TEAM 00:22:40
6 BRYDA DOROTA (149) POL EURODENT ŁOSIÓW 00:23:21
7 MAJEWSKA EDYTA (198) POL WIDŁOROGI 00:23:32
8 LESZCZYŃSKA JOANNA (211) POL 00:24:40

Do dekoracji: [3] Na mecie: [6]
Msc. Nazwisko i imię (Nr) Kraj Klub Czas
1 MIKIELSKA DANUTA (9) POL 00:26:29
2 TULA RENATA (26) POL 00:27:49
3 MALISZEWSKA MARIANNA (15) POL 00:30:24
4 KOCHMAN IWONA (327) POL VEGE RUNNERS 00:31:31
5 HULANICKA IRINA (159) POL FESTIWAL BIEGOWY 00:32:12
6 MIKOŚ TERESA (29) POL RUN OTWOCK 00:33:21